Кременчуцька ЗОШ №3

Неділя
21.04.2019
чисте небо
6˚C
сеукраїнський конкурс з ІТ для дітей та молоді «ITalent»

з 20 березня 2019 року розпочинається Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent» (перший сезон). Умови проведення заходу розміщені на сайті УДЦПО: www.udcpo.com.ua.

Обережно, кір!!

Кір є однією з головних причин дитячої смертності у світі".

З огляду на спалах кору у трьох українських областях, Міністерство охорони здоров'я підготувало рекомендації, що допоможуть не допустити подальшого розповсюдження захворювання.

Батьківські збори

29 січня 2019 року о 17.00 год відбудуться загальношкільні батьківські збори.

О 18.00 год відбудуться класні батьківькі збори. 

Зимові канікули

Цього року учні Кременчука підуть на зимові канікули з 29 грудня та відпочиватимуть два тижні, до 15 січня включно.

Період зимових канікул та свят– пора розваг і веселощів. Шановні батьки, аби лихо не затьмарило відпочинку, ви повинні дотримуватися простих правил і захистити своїх діток від можливих неприємностей. 

Пам’ятайте, найкраще навчання – ваш особистий приклад правильної та відповідальної поведінки.

НУШ Стуктура нової школи
Проект_№ 49. ДНЗ № 24 "Золотий ключик"

Шановні кременчужани! Будь ласка проголосуйте за проект №49 "Облаштування нових ігрових майданчиків в ДНЗ №24" .

Консультації в робочий час: (098) 89-89-123, (096) 531-98-09, (066) 29-64-889, 74-38-61

https://kremen.pb.org.ua

 

Конкурс на закупівлю продуктів харчування

Кременчуцька загальноосвітня школа I-III ступенів № 3 Кременчуцької міської ради Полтавської області пропонує прийняти участь у конкурсі  на закупівлю  продуктів харчування (перелік  додається)

         Постачання продуктів харчування -  січень – грудень 2019 року.

План місячника бібліотек

З 1 по 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек, починаючи з 2014 року, започатковано щорічне проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек (наказ МОН України від 12.08.2014 № 931).

         У 2018 році місячник присвячено видатному українському педагогу В.О.Сухомлинському з нагоди 100-річчя від дня його народження.

 

Обережно, гриби!!!

Гриби – це  дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може привести до отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах.

Акція "Збери каштани - врятуй життя"

Кінський каштан з давніх часів використовується в народній медицині багатьох країн. У XVIII-ХІХ ст. в народній медицині країн півдня Європи плоди і кору каштана застосовували як замінник кори хінного дерева для лікування малярії, гарячкових станів і амебній дизентерії. Порошком з плодів присипали варикозні виразки. Подагру лікували ваннами з відваром подрібненого насіння каштана, збиваючи воду спеціальної мітелкою до утворення піни.

Сторінки