В Україні введено воєнний стан

24 лютого 2022 року у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України Указом Президента України № 64/2022 введено воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб.

 

"День відкритих дверей".

19 лютого о 10 годині в нашому коледжі - "День відкритих дверей". 

Дистанційне навчання!

Увага! Дистанційне навчання!

УВАГА! З понеділка 31 січня 2022 року  у  Кременчуцькій гімназії № 3 освітній процес буде здійснюватися у дистанційному режимі з використанням безкоштовної платформи  для дистанційного навчання від Google G Suite for Education.

До уваги батьків майбутніх першокласників!!!

До уваги батьків майбутніх першокласників!!!

Шановні батьки! На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її документами у закладі. 

Всеукраїнська школа онлайн

11 грудня 2020 року Міністерство освіти та науки України спільно з Українським інститутом розвитку освіти та Міністерством цифрової трансформації України з метою забезпечення рівного доступу до якісної шкільної освіти учнів 5-11 класів запустили платформу для дистанційного та змішаного навчання «Всеукраїнська школа онлайн».

„Місяць цифрової грамотності"

В межах проєкту Мінцифри «Дія.Цифрова освіта» проводиться інформаційна кампанія „Місяць цифрової грамотності”, під час якої можуть бути проведені такі активності:

Дистанційне навчання

Увага! Дистанційне навчання!

УВАГА! З понеділка 25 жовтня 2021 року  у  Кременчуцькій гімназії №3 освітній процес буде здійснюватися у дистанційному режимі з використанням безкоштовної платформи  для дистанційного навчання від Google G Suite for Education.

 

Електронні класні журнали та щоденники з можливостями дистанційного навчання

УВАГА!!! З 01.09.2021 року гімназія переходить на електронні журнали та щоденники. 

ЯК КОРИСТУВАТИСЯ ПОРТАЛОМ «НОВІ ЗНАННЯ»? Інформація для учнів та батьків.

Розклад уроків під час карантину

Розклад уроків та дзвінків на час карантину (помаранчева зона)

ОСОБЛИВОСТІ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ 2020/2021

До уваги випускників гімназії

До уваги випускників гімназії та їх батьків.

Сторінки