2023-2024 н.р.
Конкурс "Бобер - 23" (вчитель Лелека А.О.). Результати:
1. Панасенко Євгенія-учениця 6-А класу, відмінний
1. Фемяк Анна, учениця 6-А класу, добрий
2. Сіняговська Мілена, учениця 6-А класу, добрий
3. Проуторов Ілля, учень 7-Б класу, добрий
4. Жихарев Максим, учень 7-Б класу, добрий
5. Проуторова Кіра, учениця 9-Б класу, добрий
Всеукраїнський конкурс «Кенгуру-23» (вчитель Білокопитова Л.Л.)
Міський онлайн-квест "Різдвяні традиції в Україні та світі".
Зайцева Дарина, Воліченко Матвій, Плотніков Данііл, Юренко Роман- ІІІ місце
Тимошенко Анастасія, Карпенко Данило, Лиходій Анна - ІІ місце
Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Збережи ялинку»
Сіняговська Мілена, переможниця в номінації «Новорічний подарунок»
Міський конкурс творчості серед дітей з інвалідністю «Я мрію- я живу»
Барановський Ілля, учень 7-Б клас ІІ місце
Команда Кременчуцької гімназії №3 ІІ місце у міському конкурсі на кращий захід з національно-патріотичного виховання
Міський онлайн-квесту до дня міста «Кременчук. Від минулого до сучасності»
Карпенко Данило - ІIІ місце
Міжнародний конкурс знавців української мови імені П. Яцика, міський етап (учитель Олійник В.М)
- Фемяк Анна, учениця 6-А класу - ІІ місце
2022-2023 н.р.
Всеукраїнський конкурс «Кенгуру»
1.Панасенко Євгенія-учениця 5-А класу, відмінний сертифікат (вчитель Білокопитова Л.Л.)
2.Попенко Артем- учень 5-Б класу, відмінний сертифікат (вчитель Білокопитова Л.Л.)
3.Ділбер Мерієм -учениця 2-А класу, добрий сертифікат(вчитель Петрова З.В.)
4.Бордюг Іван- учень 2-А класу, добрий сертифікат (вчитель Петрова З.В.)
5.Шептуха Аріна – учениця 2-Б класу, добрий сертифікат (вчитель Шаталова С.В.)
6.Горбачов Матвій –учень 2-Б класу, добрий сертифікат ( вчитель Шаталова С.В.)
7.Сіняговська Мілена-учениця 5-А класу, добрий сертифікат ( вчитель Білокопитова Л.Л.)
8.Проуторов Ілля- учень 6-А класу, добрий сертифікат (вчитель Кравченко В.В.)
9.Решетняк Євгеній- учень 7-А класу, добрий сертифікат ( вчитель Білокопитова Л.Л.)
10.Ширай Лев- учень 7-Б класу, добрий сертифікат (вчитель Білокопитова Л.Л.)
11.Проуторова Кіра- учениця 8-А класу, добрий сертифікат (вчитель Кравченко В.В.)
Конкурс знавців української мови імені П.Яцика
- Савченко Вікторія, учениця 4-Б класу - ІІ місце (учитель Кругляк В.В.)
2021-2022 н.р.
Міський конкурс на краще читання творів Т. Г. Шевченка "Живи, Кобзарю, у пам'яті людській"
- Решетняк Євгеній, учень 6-А класу - 1 місце (учитель Винокурова В.М.)
Конкурс знавців української мови імені П.Яцика
- Решетняк Євгеній, учень 6-А класу - 1 місце (учитель Винокурова В.М.)
- Савченко Вікторія, учениця 3-Б класу - ІІ місце (учитель Кругляк В.В.)
І тур ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика
- Завалій Анастасія, 5-А клас - І місце (учитель Олійник В.М.)
- Решетняк Євгеній, учень 6-А класу - 1 місце (учитель Винокурова В.М.)
- Халецький Матвій, учень 7-Б класу - І місце (учитель Винокурова В.М.)
- Тимошенко Діана, учениця 8- А класу - І місце (учитель Бондар Т.В.)
- Лиходій Анна, учениця 5-А класу - ІІ місце (учитель Олійник В.М.)
- Кругляк Анна, учениця 6-Б клас - І місце (учитель Винокурова В.М.)
- Стрижак Анна, учениця 7-А класу - ІІ місце (учитель Винокурова В.М.)
- Пархоменко Аделіна, учениця 8- А класу - ІІ місце (учитель Бондар Т.В.)
- Алєксандрова Варвара, учениця 5-Бкласу - ІІІ місце (учитель Олійник В.М.)
- Решетар Маргарита, учениця 7-А класу - ІІІ місце (учитель Винокурова В.М.)
- Наріжна Анна, учениця 8- А класу - ІІІ місце (учитель Бондар Т.В.)
2020-2021 н.р.
Міський конкурс у Всеукраїнській акції «Годівничка»
- учні 1-6-их класів, І місце (учитель Свердлик А.П.)
Міський конкурс до Всесвітнього дня води
- Кругляк Анна, учениця 5-Б класу (учитель Цимбалій Н.С)
Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Збережи ялинку»
- Кругляк Анна, учениця 5-Б класу - ІІ місце (учитель Цимбалій Н.С)
Міський конкурс на краще читання творів Т. Г. Шевченка "Живи, Кобзарю, у пам'яті людській"
- Решетняк Євгеній, учень 5-А класу - 3 місце (учитель Винокурова В.М.)
2019-2020 н.р.
Всеукраїнський конкурс до Дня української писемності та мови «Слово до слова»
- Воскобойнікова Катерина, учениця 11 класу - диплом 1 ступеня (вчитель Бондар Т.В.)
- Пархоменко Аделіна, учениця 6-А класу - диплом 1 ступеня (вчитель Бондар Т.В.)
- Степанченко Карина , учениця 11 класу - диплом 2 ступеня. (вчитель Бондар Т.В.)
- Наріжна Анна, учениця 6-А класу - диплом 2 ступеня (вчитель Бондар Т.В.)
- Магда Владислав, учень 5-А класу - - диплом 3 ступеня (вчитель Бондар Т.В.)
Міський конкурс на краще читання творів Т. Г. Шевченка "Живи, Кобзарю, у пам'яті людській"
- Шарова Олеся,учениця 6-А класу - 2 місце (учитель Бондар Т.В)
Всеукраїнський конкурс «Збережи ялинку»
- Васецька Анна, учениця 6-А класу - І місце (учитель Цимбалій Н.С)
Конкурс знавців української мови імені П.Яцика
- Завалій Анастасія,учениця 3-Акласу -3 місце (учитель Петрова З.В.)
Всеукраїнський конкурс «Кенгуру»
- всього учасників - 34
- добрих результатів - 8
- відмінний результат - 1 (Кругляк Анна)
2018-2019 н.р.
Конкурс знавців української мови імені П.Яцика
- Кругляк Анна, учениця 3-Б класу -3 місце (учитель Глущенко Т.О.)
- Воскобойнікова Катерина,учениця 10 класу -3 місце (учитель Бондар Т.В.)
Всеукраїнський конкурсу «Збережи ялинку»
- Васецька Анна, учениця 5-А класу - І місце (учитель Цимбалій Н.С)
Всеукраїнський новорічно-різдвяний конкурс «Новорічна композиція»
- Васецька Поліна, учениця 11 класу - ІІІ місце (учитель Цимбалій Н.С)
Всеукраїнський конкурс «Кенгуру»
- всього учасників - 40
- добрих результатів - 2
2017-2018 н.р.
Всеукраїнський конкурс «Кенгуру»
- всього учасників - 47
- добрих результатів - 8
- відмінний результат - 9 (Штепа А, Молявко, Вербицька К., Крутько М, Балацько В, Дружко А, Марусин О, Бербенець А, Кравченко)
2016-2017 н.р.
Міжнародний конкурс з інформатики "Бобер – 2017” (Учитель Лелека А.О.)
-
Палкіна Анастасія, учениця 8-Б класу, відмінний результат
-
Лифар Валерій, учень 8-Б класу, добрий результат
Всеукраїнський конкурс «Кенгуру»
- всього учасників - 51
- добрих результатів - 9
- відмінний результат - 1 (Палкіна Анастасія)
2015-2016 н.р.
Міжнародний конкурс з інформатики "Бобер – 2016” (Учитель Лелека А.О.)
-
Стрижак Інна, відмінний результат
-
Палкіна Анастасія - відмінний результат
-
Лифар Валерій, добрий результат
Всеукраїнський конкурс «Кенгуру»
- всього учасників - 64
- добрих результатів - 1'8
- відмінний результат - 3 (Компанієць А, Гордієнко Н, Палкіна А)
2014-2015 н.р.
Мовно-літеатурний конкурс учнівської і студентської молоді імені Т.Шевченка
- Паламар Софія,учениця 10 класу-2 місце (учитель Винокурова В.М.)
Конкурс знавців української мови імені П.Яцика
- Паламар Софія,учениця 10 класу-2місце (учитель Винокурова В.Н.)
Всеукраїнський конкурс «Кенгуру»
- всього учасників - 70
- добрих результатів - 16
- відмінний результат - 2 (Стрюк Д., Покутний В.)
2013-2014 н.р.
Мовно-літеатурний конкурс учнівської і студентської молоді імені Т.Шевченка
- Паламар Софія,учениця 9 класу-3 місце (учитель Винокурова В.М.)
Конкурс знавців української мови імені П.Яцика
- Паламар Софія,учениця 9-Б класу-3 місце (учитель Винокурова В.Н.)
- Стрижак Інна,учениця 8-А класу-3 місце (учитель Олійник В.Н.)
Міжнародной конкурс із інформатики та комп’ютерної грамотності "Бобер – 2014".
- Микитенко Данило,учень 9-Б класу- результат добрий (учитель Лелека А.О.)
- Левочко Олена,учениця 9-Б класу- результат добрий (учитель Лелека А.О.)
Всеукраїнський конкурс «Кенгуру»
- всього учасників - 79
- добрих результатів - 14
- відмінний результат - 0
2012-2013 н.р.
Березень-13 Виступ агітбригади "Молодь обирає здоров'я" - ІІІ м
Квітень-13 Конкурс "Сміх для всіх" - ІІ м
Міський конкурс "НЕ рубай ялинку" (Вчитель Кириченко В.К.)
Всеукраїнський конкурс «Кенгуру»
- всього учасників - 78
- добрих результатів - 25
2011-2012 н.р.
Міський конкурс "Новорічний вернісаж"-2011 номінація "Новорічно-різдвяна композиція" Гурток "Оберіг", керівник Цимбалій Н.С. зайняв ІІІ місце.
Всеукраїнський конкурс «Кенгуру»
- всього учасників - 91
- добрих результатів - 25
- відмінний результат - 1 (Стрижак Інна)
2010-2011 н.р.
Міжнародной конкурс із інформатики та комп’ютерної грамотності "Бобер – 2010”. Вчитель Лелека А.О.
прийняли участь:
- Матюхіна Ганна 11кл
- Лелека Олексій 9кл
- Шаблій Влада 9кл
- Солод Юрій 9кл
- Якуненко Богдан 9кл
- Пінчук Поліна 9кл
- Калініченко Олександра 9кл
Всеукраїнський конкурс «Кенгуру»
- всього учасників - 82
- добрих результатів - 11
- відмінний результат - 1 (Булавін Артем)
2009-2010 н.р.
Міжнародной конкурс із інформатики та комп’ютерної грамотності "Бобер – 2010”. Вчитель Лелека А.О.
прийняли участь та отримали добрий результат:
- Лелека Олексій 8 кл
- Шаблій Влада 8 кл
- Солод Юрій 8кл
- Якуненко Богдан 8 кл, відмінний
- Калініченко Олександра 8 кл, відмінний
Всеукраїнський конкурс «Кенгуру»
- всього учасників - 118
- добрих результатів - 33
- відмінний результат - 2 (Стрюк Д., Голядинець О.)