Призери олімпіад 2023-2024 н.р.
Переможці XX Всеукраїнської інтернет-олімпіади « На Урок» з математики ( Зима - 2024),вчитель Білокопитова Л.Л.
Диплом І ступеня: Єсипенко Наталія,учениця 5-А класу. Савченко Вікторія, учениця 5-Б класу. Куклєв Мирон, учень 6-А класу. Фемяк Анна, учениця 6-А класу.
Диплом ІІ ступеня: Груздєв Максим, учень 6-А класу. Панасенко Євгенія, учениця 6-А класу. Попенко Артем, учень 6-Б класу.
Диплом ІІІ ступеня: Сіняговська Мілена, учениця 6-А класу. Хоряк Валерія, учениця 6-А класу.
Переможці Всеукраїнської олімпіади «Вдалий старт-2023» Всеосвіта. Українська мова. Вчитель Олійник В.М.
Савченко Вікторія (5-Б)- ІІІ місце
Переможці Всеукраїнської олімпіади «На урок». Інформатика (Осінь, 2023р). Учитель Лелека А.О.
1. Жихарев Максим (7-Б) - ІІІ місце
2. Фемяк Анна (6-А) - ІІІ місце
Переможці XV Всеукраїнської інтернет-олімпіади « На Урок» з математики (Осінь, 2023р.) Вчитель Білокопитова Л.Л
1.Єсипенко Наталія - диплом І ступеня, учениця 5-А класу.
2.Сіняговська Мілена- диплом І ступеня, учениця 6-А класу.
3.Фемяк Анна- диплом І ступеня, учениця 6-А класу.
4.Панасенко Євгенія- диплом І ступеня, учениця 6-А класу.
5. Савченко Вікторія- диплом ІІ ступеня, учениця 5-Б класу.
6.Ільченко Віталіна -диплом ІІ ступеня, учениця 5-Б класу.
7. Шевченко Мар’яна - диплом ІІ ступеня, учениця 5-Б класу.
8.Груздєв Максим- диплом ІІ ступеня, учень 6-А класу.
9.Попенко Артем- диплом ІІ ступеня, учень 6-Б класу.
10.Бакланова Марта - диплом ІІІ ступеня, учениця 5-Б класу.
11.Оганян Мартін - диплом ІІІ ступеня, учень 5-Б класу
Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» (Осінь 2023). Англійська мова
1 місце, вчитель Проуторова К.М.
Пустовіт Денис (2 клас)
Солдатенко Артем (2 клас)
Максимович Валерія (4-А клас)
Чернов Максим (4-Б клас)
Проуторова Кіра (9-Б клас)
1 місце, вчитель Остапчук Л.М.
Таран Анфіса (2 клас)
Дружко Емілія (3-Б клас)
Горбачов Матвій (3-Б клас)
Ніканорова Наталія (3-А клас)
Павленко Ірма (3-Б клас)
Сулим Анна (3-А клас)
Тимошенко Анастасія (3-А клас)
Шептуха Аріна (3-Б клас)
Єсипенко Наталія (5-А клас)
Ільченко Віталіна (5-Б клас)
Контрибуц Юрій (5-Б клас)
Савченко Вікторія (5-Б клас)
Магда Дмитро (7-А клас)
2 місце, вчитель Проуторова К.М.
Сіняговська Мілена (6-А клас)
Жихарев Максим (7-Б клас)
Проуторов Ілля (7-Б клас)
Скакун Єлизавета (9-Б клас)
2 місце, вчитель Остапчук Л.М.
Лиходій Анна (7-А клас)
3 місце, вчитель Проуторова К.М.
Фемяк Анна (6-А клас)
Призери олімпіад 2022-2023 н.р.
Переможці Всеукраїнської олімпіади «Всеосвіта Весна-2023». Українська мова. Учитель Бондар Т.В.
І місце Жихарев Максим (6-Б)
І місце Проуторов Ілля (6-Б)
ІІІ місце Рой Назар (9-А)
Олімпіада з англійської мови (2 і 4 класи - Остапчук Л.М.)
І місце - учень 9-А класу Бабич Владислав (учитель Проуторова К.М.)
І місце - учениця 8-А класу Стрижак Анна (учитель Проуторова К.М.)
І місце - учениця 8-Б класу Проуторова Кіра (учитель Проуторова К.М.)
І місце - учень 6-Б класу Проуторов Ілля (учитель Проуторова К.М.)
І місце - учениця 5-А класу Сіняговська Мілена (учитель Проуторова К.М.)
І місце - учениця 5-А класу Панасенко Євгенія (учитель Проуторова К.М.)
І місце - учениця 5-А класу Мостова Софія (учитель Проуторова К.М.)
І місце - учень 5-А класу Куклєв Мирон (учитель Проуторова К.М.)
І місце - учениця 4-Б класу Савченко Вікторія (учитель Остапчук Л.М.)
І місце - учень 3-Б класу Чернов Максим (учитель Проуторова К.М.)
І місце - учениця 1 класу Манжос Ярослава (учитель Проуторова К.М.)
І місце - учень 1 класу Воліченко Матвій (учитель Проуторова К.М.)
ІІ місце - учениця 9-А класу Яремченко Єлизавета (учитель Проуторова К.М.)
ІІ місце - учень 8-А класу Гак Максим (учитель Проуторова К.М.)
ІІ місце - учень 6-Б класу Рожнов Максим (учитель Проуторова К.М.)
ІІ місце - учениця 5-А класу Фемяк Анна (учитель Проуторова К.М.)
ІІ місце - учениця 4-А класу Єсипенко Наталія (учитель Остапчук Л.М.)
ІІ місце - учениця 4-Б класу Ільченко Віталіна (учитель Остапчук Л.М.)
ІІ місце - учениця 2-А класу Ніканорова Наталія (учитель Остапчук Л.М.)
ІІ місце - учень 1 класу Солдатенко Артем (учитель Проуторова К.М.)
ІІІ місце - учениця 9-А класу Попко Поліна (учитель Проуторова К.М.)
ІІІ місце - учень 6-Б класу Жихарев Максим (учитель Проуторова К.М.)
ІІІ місце - учень 5-Б класу Попенко Артем (учитель Проуторова К.М.)
ІІІ місце - учениця 3-Б класу Сафронова Марина (учитель Проуторова К.М.)
ІІІ місце - учень 1 класу Пустовіт Денис (учитель Проуторова К.М.)
ІІІ місце - учениця 1 класу Таран Анфіса (учитель Проуторова К.М.)
Переможці XVІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади « На Урок» з математики (Весна – 2023 р.), вчитель Кравченко В.В.
1. Проуторова Кіра - диплом ІІ ступеня, учениця 8-А класу.
2. Проуторов Ілля- диплом ІІІ ступеня, учень 6-А класу.
Переможці XVІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади з інформатики («На Урок» Весна - 2023р.) вчитель Лелека А.О.
Проуторов Ілля - диплом ІІ ступеня, учень 6-Б класу,
Переможці XVІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з математики (Весна - 2023р.), вчитель Білокопитова Л.Л.
1.Сіняговська Мілена- диплом І ступеня, учениця 5-А класу,
3. Фемяк Анна- диплом ІІІ ступеня, учениця 5-А класу,
4. Мостова Софія- диплом ІІ ступеня, учениця 5-А класу,
5. Панасенко Євгенія- диплом І ступеня, учениця 5-А класу,
6. Груздєв Максим- диплом ІІ ступеня, учень 5-А класу,
7. Куклєв Мирон- диплом І ступеня, учень 5-А класу,
8. Попенко Артем- диплом І ступеня, учень 5-Б класу.
Переможці XVІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади « На Урок» з математики (Зима - 2023р.), вчитель Білокопитова Л.Л.
1. Кругляк Анна- диплом І ступеня, учениця 7-Б класу,
2. Сіняговська Мілена- диплом І ступеня, учениця 5-А класу,
3. Фемяк Анна- диплом І ступеня, учениця 5-А класу,
4. Мостова Софія- диплом І ступеня, учениця 5-А класу,
5. Панасенко Євгенія- диплом І ступеня, учениця 5-А класу,
6. Груздєв Максим- диплом ІІ ступеня, учень 5-А класу,
7. Куклєв Мирон- диплом ІІ ступеня, учень 5-А класу,
8. Попенко Артем- диплом ІІІ ступеня, учень 5-Б класу.
Переможці олімпіади "Всеосвіта Зима- 2022/2023" Українська мова
І місце - Кругляк Анна(7-Б клас)
ІІ місце - учні 5-А класу Куклєв Мирон, Панасенко Євгенія, Сіняговська Мілена (учитель Олійник В.М.)
ІІ місце - учні 5-Б класу Попенко Артем, Мала Кароліна, Бурковський Артем
ІІІ місце- учениця 8-Б класу Проуторова Кіра та учень 7-А класу Решетняк Євгеній (учитель Винокурова В.М.)
Всеукраїнська дистанційна олімпіада "Всеосвіта Осінь-2022" Українська мова. Вчитель Олійник В.М.
1 місце: Дробаха Марія (5-А), Кругляк Анна (7-Б).
2 місце: Панасенко Євгенія (5-А).
3 місце: Сіняговська Мілена (5-А).
Всеукраїнська дистанційна олімпіада "Всеосвіта Зима-2022" Українська мова. Вчитель Бондар Т.В.
1 місце: Тимошенко Діана (9-А клас)
2 місце: Рой Назар (9-А клас)
3 місце: Жихарев Максим (6-Б клас)
Переможці XV Всеукраїнської інтернет-олімпіади « На Урок» з математики (Осінь, 2022р.) Вчитель Білокопитова Л.Л
- Сіняговська Мілена- диплом І ступеня, учениця 5-А класу,
- Мостова Софія- диплом ІІ ступеня, учениця 5-А класу,
- Дробаха Марія- диплом ІІ ступеня, учениця 5-А класу,
- Панасенко Євгенія- диплом ІІ ступеня, учениця 5-А класу,
- Груздєв Максим- диплом ІІ ступеня, учень 5-А класу,
- Куклєв Мирон- диплом ІІІ ступеня, учень 5-А класу,
- Попенко Артем- диплом ІІІ ступеня, учень 5-Б класу.
- Кругляк Анна- диплом І ступеня, учениця 7-Б класу,
- Ширай Лев - диплом ІІІ ступеня, учень 7-Б класу,
- Решетняк Євген , диплом ІІІ ступеня, учень 7-А класу
******************************************************
Призери олімпіад 2021-2022 н.р.
Українська мова
- Халецький Матвій, ученинь 7-Б класу -3 місце (вчитель Винокурова В.М.)
Переможці ХІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з математики (осінь-2021), вчитель Білокопитова Л.Л:
- Кругляк Анна, диплом І ступеня, учениця 6-Бкласу
- Тимошенко Діана, диплом ІІ ступеня, учениця 8-Акласу
- Решетняк Євген , диплом ІІІ ступеня, учень 6-Акласу.
Переможці ХІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з математики (зима-2022), вчитель Білокопитова Л.Л:
- Кругляк Анна, диплом І ступеня, учениця 6-Бкласу
- Ширай Лев, диплом ІІ ступеня, учень 6-Бкласу
Переможці ХІІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з математики (весна-2022) вчитель Білокопитова Л.Л:
- Кругляк Анна, диплом І ступеня, учениця 6-Бкласу
- Решетняк Євген , диплом ІІІ ступеня, учень 6-Акласу.
Переможці Всеукраїнської олімпіади з української мови «Всеосвіта Осінь - 2021»
- Тимошенко Діана, учениця 8-А класу – 1 місце (вчитель Бондар Т.В.)
- Кругляк Анна, учениця 6-Б класу - 1 місце (вчитель Олійник В.М.)
- Магда Дмитро, учень 5-А класу - 1 місце (вчитель Олійник В.М.)
- Штепа Софія, учениця 9-Б класу - 1 місце (вчитель Винокурова В.М.)
- Лиходій Анна, учениця 5-А класу - 2 місце (вчитель Олійник В.М.)
- Бабич Владислав, учень 8-А класу - 3 місце (вчитель Бондар Т.В.).
- Васецька Анна, учениця 8-А класу – 3 місце (вчитель Бондар Т.В.).
- Пархоменко Аделіна, учениця 8-А класу – 3 місце (вчитель Бондар Т.В.).
- Ніканоров Богдан, учень 7-Б класу - 3 місце (вчитель Винокурова В.М.)
Переможці Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з англійської мови
- Тимошенко Діана, учениця 8-А класу – 1 місце (вчитель Проуторова К.М.)
- Бабич Владислав, учень 8-А класу - 2 місце (вчитель Проуторова К.М)
- Столяренко Станіслав, учень 6-Б класу - 2 місце (вчитель Проуторова К.М)
- Олійник Станіслав, учень 5-А класу - 2 місце (вчитель Проуторова К.М)
- Магда Дмитро, учень 5-А класу - 2 місце (вчитель Проуторова К.М)
- Сіняговська Мілена, учениця 4-А класу – 2 місце (вчитель Неїла А.О.)
******************************************************
Призери олімпіад 2020-2021 н.р.
Математика
- Тимошенко Діана,учениця 6-А класу -3 місце (учитель Білокопитова Л.Л)
Історія
- Мулявка Яна, учениця 8-А класу - 3 місце (вчитель Ус Л.І.)
Трудове навчання:
- Рой Елліна, учениця 8-Б класу - 2 місце (вчитель Цимбалій Н.С)
******************************************************
Призери олімпіад 2019-2020 н.р.
V Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з української мови та літератури
- Тимошенко Діана, учениця 6-А класу – диплом 1 ступеня (вчитель Бондар Тетяна Володимирівна).
- Колісніченко Анастасія, учениця 11 класу - диплом 3 ступеня (вчитель Бондар Тетяна Володимирівна).
- Ісхакова Кіра, учениця 5-А класу - диплом 3 ступеня (вчитель Бондар Тетяна Володимирівна).
******************************************************
Призери олімпіад 2018-2019 н.р.
Історія
- Левченко Владислава, учениця 9-А класу - 3 місце (вчитель Ус Л.І.)
Хімія
- Чернявський Олександр, учень 11 класу - 3 місце (вчитель Кириченко Т.Г.)
- Литвиненко Єлизавета, учениця 8-А класу - 3 місце (вчитель Кириченко Т.Г.)
Трудове навчання:
- Кісіль Дар'я, учениця 8-Б класу - 3 місце (вчитель Цимбалій Н.С)
Фізика:
- Чернявський Олександр, учень 11 класу - 3 місце (вчитель П'ятецька Л.В..)
_________________________________________________________________________
Призери олімпіад 2017-2018 н.р.
Українська мова та література:
- Воскобойнікова Катерина, учениця 9-А класу - 2 місце (вчитель Бондар Т.В.)
Історія
- Воскобойнікова Катерина, учениця 9-А класу - 3 місце (вчитель Ус Л.І.)
Правознавство:
- Чернявський Олександр, учень 10 класу - 3 місце (вчитель Ус Л.І.)
Трудове навчання:
- Крамаренко Вікторія, учениця 10 класу - 2 місце (вчитель Цимбалій Н.С)
Хімія
- Заливчий Олександр, учень 9-Б класу - 1 місце (вчитель Кириченко Т.Г.)
Англійська мова:
- Борисевич Яна, учениця 9-Б класу- 3 місце (вчитель Остапчук Л.М.)
- Проценко Марта, учениця 11 класу - 3 місце (вчитель Проуторова К.М.)
________________________________________________________________________
Призери олімпіад 2016-2017 н.р.
Українська мова та література:
- Стрижак Інна, учениця 11 класу - 3 місце (вчитель Олійник В.М.)
- Корнєєва Оксана, учениця 9-А класу - 3 місце (вчитель Винокурова В.М)
- Воскобойнікова Катерина, учениця 8-А класу - 2 місце (вчитель Винокурова В.М)
Історія
- Воскобойнікова Катерина, учениця 8-А класу - 3 місце (вчитель Ус Л.І.)
Правознавство:
- Чернявський Олександр, учень 9-А класу - 3 місце (вчитель Ус Л.І.)
Трудове навчання:
- Борщ Анна, учениця 11 класу - 2 місце (вчитель Говоруха Н.І.)
- Крамаренко Вікторія, учениця 9-А класу - 2 місце (вчитель Цимбалій Н.С)
- Малик Агата, учениця 8-А класу - 2 місце (вчитель Цимбалій Н.С)
Математика:
- Палкіна Анастасія, учениця 8-Б класу - 2 місце (вчитель Кравченко В.В.)
Хімія
- Заливчий Олександр, учень 8-Б класу - 2 місце (вчитель Кириченко Т.Г.)
Англійська мова:
- Борисевич Яна, учениця 8-Б класу- 3 місце (вчитель Остапчук Л.М.)
- Проценко Марта, учениця 10 класу - 3 місце (вчитель Проуторова К.М.)
Призери олімпіад 2015-2016 н.р.
Англійська мова
- Бращенко Денис, учень 11 класу- 3 місце (вчитель Проуторова К.М.)
- Проценко Марта, учениця 9-Б класу - 3 місце (вчитель Проуторова К.М)
Хімія
- Чернявський Олександр, учень 8-А класу - 2 місце (вчитель Кириченко Т.Г.)
- Заливчий Олександр, учень 7-Б класу - 3 місце (вчитель Кириченко Т.Г.)
Правознавство
- Винокуров Ярослав, учень 9-А класу - 2 місце (вчитель Ус Л.І.)
Трудове навчання
- Борщ Анна, учениця 10 класу - 2 місце (вчитель Цимбалій Н.С.)
- Крамаренко Вікторія, учениця 8-А класу - 3 місце (вчитель Цимбалій Н.С)
Математика
- Палкіна Анастасія, учениця 7-Б класу - 3 місце (вчитель Кравченко В.В.)
Призери олімпіад 2014-2015 н.р.
Математика
- Стрижак Інна,учениця 9-А класу -3 місце (учитель Білокопитова Л.Л)
- Чернявський Олександр,-учень 7-А класу- 3 місце (учитель Мошенець С.С.)
Українська мова і література
- Стрижак Інна,учниця 9-А класу-3 місце (учитель Олійник В. М.)
- Карась Юлія,учениця 10 класу - 3 місце (учитель Винокурова В. М.)
- Голядинець Олена,учениця 11 класу-3 місце (учитель Винокурова В. М.)
Історія
- Винокуров Ярослав,учень 8-А класу-3 місце (учитель Ус Л.І.)
Хімія
- Корнєєва Оксана,учениця 7-А класу-2 місце (учитель Кириченко Т.Г.)
Англійська мова
- Бращенко Денис,учень 10 класу-3 місце (учитель Проуторова К.М.)
ІКТ (інформатика)
- Бабич Марк, учень 11 класу - 3 місце (учитель Лелека А.О.)
Призери олімпіад 2013-2014 нр
Математика
- Палієнко Анна, 7-Б клас - 3 місце (вчитель Мошенець С.С.)
ІКТ (інформатика)
- Булавін Артем, 9-Б клас - 3 місце (вчитель - Лелека А.О.)
Українська мова і література
- Стрижак Інна, 8-А клас - 3 місце (вчитель - Олійник В.М.)
- Пушкаренко Оксана, 7-А клас - 3 місце (вчитель - Олійник В.М.)
Географія
- Стрижак Інна, 8-А клас - 2 місце (вчитель - Кривошея Ю.А.)
Хімія
- Сафонова Аліна, 9-А клас - 3 місце (вчитель - Кириченко Т.Г.)
- Пушкаренко Оксана, 7-А клас - 3 місце (вчитель - Кириченко Т.Г.)
Обслуговуюча праця
- Борщ Анна, 8-Б клас - 3 місце (вчитель - Цимбалій Н.С.)
- Левочко Олена, 9-Б клас - 3 місце (вчитель - Цимбалій Н.С.)
Правознавство
- Чіпа Роман, 9-Б клас - 3 місце (вчитель - Ус Лідія Іванівна)
Призери олімпіад 2012-2013 нр
Українська мова
- Стрижак Інна, 7-А клас - 3 місце (вчитель Олійник В.М.)
- Воскобойнікова Катерина, 4-А клас - 3 місце (вчитель Винокурова В.М.)
Англійська мова (вчитель Проуторова К.М.)
- Бращенко Денис, 8-Б клас - 3 місце
ІКТ (інформатика) (вчитель Лелека А.О)
- Якуненко Богдан, 11 клас - 3 місце
Обслуговуюча праця (вчитель Цимбалій Н.С.)
- Крамаренко Ольга, 9-Б клас - 2 місце
Призери олімпіад 2010-2011 нр
Географія (вчитель Кривошея Ю.А.)
- Касьяненко Ірина, 7 клас - 3 місце
Українська мова
- Касьяненко Ірина, 7 клас - 3 місце
Історія (вчитель Ус Л.І.)
- Аксьонов Валерій, 10 клас - 3 місце
Призери олімпіад 2009-2010 н.р
Фізика (вчитель Лелека А.О.)
- Лелека Олександр Сергійович, учень 11 класу
- І місце на міській олімпіаді
- ІІІ місце на обласному етапі
- Матернюк Ярослава Cергіївна, учениця 7 класу - І місце в міському етапі
Обслуговуюча праця (вчитель Цимбалій Н.С.)
- Касяненко Юлія, учениця 9 класу - ІІІ місце на обласному етапі