сеукраїнський конкурс з ІТ для дітей та молоді «ITalent»

з 20 березня 2019 року розпочинається Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent» (перший сезон). Умови проведення заходу розміщені на сайті УДЦПО: www.udcpo.com.ua.

Конкурс проводиться Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Молодіжною громадською організацією «Київський Інтелект Клуб», Громадською організацією «Всесвіт у гармонії», інтернет-клубом ASUS CyberZone.

До участі у конкурсі запрошуються вихованці (учні) закладів позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти віком від 8 до 18 років включно.

Конкурс проводиться у два тури: перший тур (заочний, онлайн) та фінальний (очний). Реєстрація на перший тур розпочинається з 20 березня 2019 року.

До участі у фінальному турі (очному) допускаються переможці першого туру за викликом організаторів.

Фінальний тур відбудеться – 19 травня 2019 року у м. Києві. Заїзд та реєстрація до 10.00 год за адресою: м. Київ, вул. Дорогожицька, 3, «UNIT.City». Від'їзд учасників – після 19.00 год.

Витрати на проїзд, харчування учасників та супроводжувальних осіб, здійснюються за рахунок організації, що відряджає. Збереження життя і здоров'я учасників у дорозі та під час проведення заходу забезпечують супроводжуючі особи.

 

Результати 2018 року http://it-pl.at.ua/news/vitaemo_peremozhciv_konkursu_italent/2019-01-08-514