" 16 днів проти насильства "

У рамках проведення Місячника правових знань 15.11.2021 р. у 4-Б та 9-Б класах була проведена бесіда "Права та обов'язки  дитини". Діти переглянули відеоролик та проілюстрували основні права та обов'язки. Булінг-гостра тема для шкільних колективів.Тому під час виховної години це питання також висвітлювалося вчителем та активно обговорювалося учнями. 

15.11 в 3-Б і 3-А класах були проведені виховні години "Толерантність врятує світ",  присвячені Всесвітньому дню толерантності. Учні із зацікавленістю переглянули презентацію, подарували один одному "чарівні" слова і з задоволенням давали інтерв'ю :" Я - толерантний (толерантна), тому що..."

Виховна година у 5-А класі у рамках акції " 16 днів проти насильства ".

З метою профілактики злочинів та правопорушень серед неповнолітніх у 8-А та 6-А класах було проведено годину спілкування "Злочин, кримінальна відповідальність і підліток". На уроці обговорили з учнями проблему злочинності серед неповнолітніх, з'ясували особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, проаналізували кілька ситуацій.

5-Б клас година спілкування  "Толерантне ставлення до природи"  Нам випало щастя жити серед чудової природи. Вона від нас чекає допомоги. Щоденно просить лиш одного - щоб ми були до неї добрими. Тож будьте природі справді вірними друзями. Прислухайтеся до природи і вона сама підкаже, за якими законами ви повинні жити.

7-Б клас - виховна година "Що таке булінг? Вчимося толерантному спілкуванню"