21 лютого – Міжнародний день рідної мови.

21 лютого – Міжнародний день рідної мови.

Мова – це великий дар природи. У світі налічується близько 3 тисяч мов.  У кожного народу вона своя. І серед них – ніби запашна квітка в чудовому букеті – українська мова.

Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб - МОВА. Недарма говориться, що без усякої іншої науки ще можна обійтися, а без знання рідної мови обійтися не можна. І це справді так. Людина, яка не хоче знати рідної мови, руйнує те, що повинно стати фундаментом її особистості. А тому знати, берегти та примножувати рідну мову - це обов'язок кожної людини.

З метою формування розуміння того, що українська мова це наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Розширювати знання про красу і багатство української мови. Виховувати любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою серед учнів  7-Б класу було проведено вікторину до Міжнародного дня рідної мови "Найкращий знавець"

У 4-Б класі проводилася виховна година на якій діти почули цікаві факти про українську мову. Розповідь учителя доповнювалася презентацією.