Акція "Святий Миколай - дітям"

Зимовий святковий період, якого так сильно чекають  діти, починається з визначного грудневого дня – Дня Святого Миколая, коли діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, одержують солодощі та замовляють подарунки під ялинку.

День Святого Миколая  — це день святкування та вшанування пам'ятті Святого Миколая у католиків та православних. За юліанським календарем його відзначають   19 грудня.

За традицією, цієї ночі діти отримують подарунки під подушками. Тому вони вірять у диво від Святого Микола і вчаться в святого бути милосердними. Святий Миколай опікується воїнами, водіями і тими, що подорожують, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем  як дітей так і дорослих.

В пам'ять про милосердя святого Миколая, цього дня відзначається  Міжнародний день допомоги бідним.

Як відомо, у Кременчуці вже шістнадцятий рік поспіль проводять загальноміську акцію „Святий Миколай — дітям”. Колиу у навчальних закладах учні, батьки та педагоги збирають подарунки для дітей із соціальних закладів міста.

Учні нашої школи також приєдналися до акції. Особливо хочеться відмітити учня 6-Б класу Панченко Володимира, який подарував діткам свого товариша ведмедика.