Голодомор 1932-1933 років

Традиційно, в четверту суботу листопада, в Україні відзначають пам’ятний день жертв Голодомору 1932-1933 років.

Виховні заходи до вшанування пам'яті жертв Голодомору "Не маємо права забути" проведено сьогодні серед учнів нашої гімназії.

27 листопада на знак вшанування пам'яті невинних жертв Голодомору учні 4-9 класів долучились до всеукраїнської акції "Засвіти свічку!".  Цей вогник на підвіконні символізува нашу скорботу і пам'ять про мільйони загублених життів співвітчизників.

Було переглянуто літературу про геноцид, яка знаходиться в шкільній бібліотеці. Учні 8-Б класу власноруч виготовили квіти - незабудки, тим самим  підкреслили: Україна пам'ятає, світ визнає! Квітка незабудка - не забудь про Голодомор 32-33 в Україні!

Історія нашого народу — це невичерпна криниця духу, мудрості, перемог і страждань.У пам'яті людській навіки залишиться 1933 рік — найстрашніший в історії рік — рік голодомору. Сьогодні  у 4-Б класі під час години спілкування згадували  про цю страшну трагедію. Учні виготовили квітку пам'яті- НЕЗАБУДКУ, переглянули відео про меморіал жертвам Голодомору У Києві.

З нагоди відзначення пам’ятної для українського народу дати, в 6-Б класі була проведена тематична виховна година “Забуттю не підлягає”. Учні  переглянули документальні відео та фотоматеріали, що дали змогу унаочнити жорстокі факти із життя українського народу.